soldiership

سربازی

سرباز متولد افغانستان به وطن بازگشت تا مشاور واحد جدید ارتش شود
توسط شان مک گری , اخبار ارتش
در طی یک عملیات تحت رهبری ارتش افغانستان در نزدیکی کابل , افغانستان , قربان قلی بردی , فرمانده گردان و یک افسر ارتش ملی افغان در طی یک عملیات تحت رهبری افغانستان در نزدیکی کابل , افغانستان , به نام محمد ابراهیم , رئیس این گردان .
در طی یک عملیات تحت رهبری ارتش افغانستان در نزدیکی کابل , افغانستان , قربان قلی بردی , فرمانده گردان و یک افسر ارتش ملی افغان در طی یک عملیات تحت رهبری افغانستان در نزدیکی کابل , افغانستان , به نام محمد ابراهیم , رئیس این گردان .
محمد ابراهیم آبراهام , مشاور مرکز فرماندهی نیروی امنیت سازمان ملل متحد , با سربازان افغان در طی یک عملیات به رهبری افغانستان در نزدیکی کابل , افغانستان , افغانستان , و غیره صحبت می‌کند .
در لباس سنتی افغانی , ابراهیم آبراهام , که در حال حاضر یک گروهبان با گردان مسلح نیروی امنیت سازمان ملل است , برای عکسی در جلال‌آباد , افغانستان , در حال ژست گرفتن است . آبراهام بعدها به ایالات‌متحده رفت و به ارتش اسراییل پیوست .
" ابراهیم آبراهام " , درست , در حال حاضر یک گروهبان با گردان هوابرد " تیپ " کمک نیروی امنیتی " " برای انجام مراسم سوگند خدمت سربازی در یک ایستگاه پردازش ورودی نظامی آماده می‌شود . ابراهیم بعدها در اصل از افغانستان داوطلب خدمت با این تیپ شد تا بتواند به وطنش اعزام شود .
" ابراهیم آبراهام ", که در حال حاضر یک گروهبان با گردان مسلح نیروی امنیت سازمان ملل است , برای عکسی با همسر و دو فرزندش در حین سفر به سن دیگو , ژست گرفته‌است . ابراهیم بعدها در اصل از افغانستان داوطلب خدمت با این تیپ شد تا بتواند به وطنش اعزام شود .
کابل , افغانستان - - به عنوان یک زبان‌شناس آمریکایی - آمریکایی تلاش می‌کند تا به دو کشور که دوست دارد کمک کند .
ابراهیم ابتدا از استان ننگرهار افغانستان در نزدیکی مرز پاکستان به عنوان پیمان‌کار برای حمایت از واحدهای ویژه نیروهای ویژه خدمت کرد .
ابراهیم قبل و بعد از عملیات , برای سربازان ترجمه می‌کرد و اطلاعات درباره آداب و سنن کشورش را به اشتراک می‌گذاشت .
او به خاطر می‌آورد : " آن‌ها خیلی به من احترام می‌گذاشتند , و همچنین فرصتی برای توضیح هر موقعیتی به من می‌دادند . "
سربازان نیز او را در مورد آمریکا آموختند و به فرصت‌هایی که ارائه می‌داد علاقه‌مند شد .
سال‌ها بعد , آن فرصت‌ها او را به مسیر شهروندی سوق داد . او همچنین فرصت بازگشت به افغانستان را داشت , جایی که اکنون به عنوان مشاور یکی از جدیدترین واحدهای ارتش در ارتش خدمت می‌کند .
در افغانستان , در حدود یک چهارم نیروی کار بی‌کار است و بیش از نیمی از جمعیت زیر خط فقر ملی زندگی می‌کنند .
برای داشتن زندگی بهتر , کار سخت ابراهیم به عنوان پیمان‌کار به او کمک کرد تا برای ویزای مهاجرت ویژه توصیه شود . در واقع , او مورد موافقت قرار گرفت و خانواده‌اش را به آمریکا منتقل کرد تا سفر جدیدی را آغاز کنند .
اولین ذوق او از آمریکا او را شگفت‌زده کرد زمانی که او و خانواده‌اش برای اولین بار پا به خاک گذاشتند و در حالی که هواپیماها را در شیکاگو عوض می‌کردند.
ما دیدیم که همه چیز خیلی خوب و تازه است . او با لبخند گفت : " ما گفتیم که این همان زندگی است . "
خانواده او در میسوری زندگی می‌کردند و در ابتدا مدتی طول کشید تا با روش زندگی آمریکایی سازگار شود .
انتخاب‌های بی‌پایان در تجارت جهانی ( افغانستان عمدتا ً متکی به پول نقد است) و تفاوت‌های دیگر در فرهنگ آمریکایی برخی چالش‌ها را مطرح کرده‌است .
او گفت : " در ابتدا کمی سخت بود . " همه چیز برای ما تازگی داشت . "
ابراهیم و همسرش نیز می‌خواستند یک خانواده با درآمد دوگانه باشند , بنابراین هر دو مجوز یاد گیرنده گرفتند تا بتوانند خود را به اطراف برانند .
اگرچه این قانون برای زنان قانونی است که در افغانستان رانندگی کنند , بسیاری از خانواده‌ها آن‌ها را از انجام این کار منع می‌کنند .


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:00  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]