soldiership

سربازی

در حالی که یک کودک در بیرمنگام آلاباما در حال رشد بود , او همیشه چشم‌انتظار دیدار از مزرعه پدربزرگش بود که در آن نزدیکی بود , جایی که پدربزرگش سگ‌های شکاری را نگه می‌داشت و قایق ماهیگیری داشت .
سربازان ذخیره معمولا ً شغل دیگری خارج از ارتش دارند . در حال حاضر به تازگی بازنشسته شده و به تازگی بازنشسته شده‌است .
علاوه بر پدربزرگش مجبور بود به ارتش ملحق شود .
مور چند نکته برای رهبران ارشد ارائه کرد و با شروع یک برنامه خواندن برای افزایش مهارت‌های رهبری و حفظ ارز در حوزه‌های کاربردی شروع کرد . او چند تن از موارد مورد علاقه شخصی خود را توصیه کرد : " کلاه سخت " , توسط جان گوردون , " با این کار شروع کنید که چرا , " تا ویلیام اچ . سلام .
نکات دیگر عبارتند از: " تمرکز روی هدف , نه موانع " . 1- اهداف سازمانی درک کنید که با حوزه‌های عملیاتی چه می‌گذرد , اما در سطح بالا و بالا درگیر شوید . روابط و شبکه‌ها بسازید . وضعیت فعلی را قبول نکنید . این فرآیند چگونه می‌تواند بهبود یابد ? در مدیریت زمان خود بی‌رحم باشید . فعالیت را با نتایج اشتباه نگیرید , در جلسات مهم و جلسات توجیهی حضور داشته باشید , و توسط پیش‌پاافتاده دستگیر نشوید . و فکر کنید : برای ارتش چه فایده‌ای دارد , در مقابل آن چه برای من خوب است . "
یکی از چالش‌ها مور گفت که او باید به عنوان یک رهبر به خود اعتماد کند . " باید باور کنید که می‌توانید این کار را انجام دهید . "
دبرا والین یک متخصص امور عمومی در ایالت آلاباما در کشور است . پیش از این, او رئیس اداره امور عمومی برای مرکز مهندسی و پشتیبانی ارتش در این شهر بود . او در رشته روانشناسی از دانشگاه مریلند است .
این مقاله در ماه ژانویه - مارس منتشر شده‌است .
سربازان گارد ملی ارتش از چندین ایالت مختلف در مراسم سوگواری عمومی شرکت کردند . این گروه با کمک هیات نمایندگان و مربیان از هر یک از کشورهای عضو گروه, نکات ظریف چین‌خوردگی درست را یاد گرفت و پرچم سه‌گوش را به نزدیک‌ترین خویشاوندان این کهنه سرباز معرفی کرد .
سربازان گارد ملی ارتش از چندین ایالت مختلف در مراسم سوگواری عمومی شرکت کردند . این گروه با کمک هیات نمایندگان و مربیان از هر یک از کشورهای عضو گروه, نکات ظریف چین‌خوردگی درست را یاد گرفت و پرچم سه‌گوش را به نزدیک‌ترین خویشاوندان این کهنه سرباز معرفی کرد .
برنامه مراسم تدفین گارد ملی ویرجینیا در فراهم کردن افتخارات نظامی در مراسم تدفین بیشتر از سربازان قدیمی در ویرجینیا کمک کرده‌است .
ساحل ویرجینیا , va . سربازان گارد ملی ارتش از چندین ایالت در مراسمی که توسط گارد ملی مراسم تدفین نظامی گارد ملی ویرجینیا برگزار شد, برگزار شد .
هشت سرباز داوطلب , از اوهایو , کارولینای شمالی , مریلند و ویرجینیا , این دوره پنج‌روزه را تکمیل کردند و تمام جنبه‌های ارائه خدمات کامل نظامی برای هر کهنه سرباز واجد شرایط را یاد گرفتند . این گروه با کمک هیات نمایندگان و مربیان از هر یک از کشورهای عضو گروه, نکات ظریف چین‌خوردگی درست را یاد گرفت و پرچم سه‌گوش را به نزدیک‌ترین خویشاوندان این کهنه سرباز معرفی کرد . آن‌ها همچنین یاد گرفتند که چگونه در طی مراسم سلام نظامی خوبی ارائه دهند .


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:04  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]