soldiership

سربازی

کارمند ارشد این برنامه , جیسون قابیل , مربی ارشد این برنامه , گفت که آوردن حالت‌های متعدد و مناطق با هم برای آموزش به همان شیوه بسیار مهم است که به همه سربازان قدیمی احترام بگذارند .
قابیل گفت : " برای من , با شروع یک مربی , هدف قرار دادن ویرجینیا در همان صفحه بود . " " وقتی این کار را کردیم , شروع به تقسیم‌بندی کردیم . ما قصد داریم این برنامه را در همان صفحه از ساحل به ساحل برسانیم . این اولین قدم است . "
برای کین , دیدن سپاسگزاری که توسط عزیزانشان بیان شده‌است , ساعات بی‌شمار آماده‌سازی و آموزش دقیق ارزش تلاش را دارد .
قابیل توضیح داد : " برای من , این راهی است که هر روز در گارد و کار باشیم و کاری را انجام دهیم که برای همه سربازان قدیمی خوب است . " " برای تجلیل از سربازان قدیمی که پیش از ما آمده‌اند , دیدن قدردانی از چهره خانواده‌ها هنگامی که به آنجا می‌روید و کار بزرگی انجام دهید, بسیار پاداشی است . سخت است , اما پاداش می‌دهد . "
جیمز رید , عضو گارد احترام مریلند , موافق بود .
رید گفت : " این در مورد بازگرداندن به کهنه سرباز و خانواده است . " " دیدن ارتش هنوز برای شما خوب است , حتی در مرگ . "
بخشی از چیزی که در طول دوره آموزش داده می‌شود , نظم نظامی کامل است , و اطمینان حاصل کنید که هر ظرافت و جزئیات مراسم در همه ابعاد عالی است .
رید گفت : " جزئیات خیلی کمی هستند . " " هر چیزی که انگشت شست تان را در کل زمان بگذارید , به این ترتیب همه محکم و هماهنگ به نظر می‌رسند . "
کلاس یک شغل معمولی نیست , نمی‌توانید بعد از مدتی استراحت کنید . " با بیشتر مشاغل جدید , شما اول سخت هستید , اما بعد استراحت کنید . این کاری است که نیاز به تمرکز در هر جنبه دارد . یه بار دی گه توی تله افتادی . راحت باشید , نمی‌توانید خشنود باشید . "
کین گفت سربازانی که این دوره را به پایان می‌رسانند , طی پنج روز سخت کار می‌کنند و بین ساعات کاری و ساعات کاری , از جمله آموزش فیزیکی روزانه و جزئیات یکنواخت کار می‌کنند . در نهایت , کین گفت سربازان باید درک کنند که چرا آن‌ها در تلاش هستند .
قابیل گفت : " این در مورد آن‌ها نیست . " آن‌ها خودشان اینجا نیستند و اگر هستند , نباید اینجا باشند . آن‌ها برای سربازان قدیمی و خانواده‌های آن‌ها اینجا هستند .
این برای همه نیست . این یک نوع خاص از سرباز برای بیرون رفتن و انجام این کار روزمره است . به عنوان مربی , ما این کار را برای این سربازان انجام می‌دهیم تا آن‌ها بتوانند خارج شوند و نماینده دولت باشند و نماینده ارتش باشند . "
کین بر اهمیت خدماتی که برای خانواده‌های سوگوار ارائه می‌کنند , ادامه داد .
این آخرین چیزی است که خانواده می‌بینند . اگر این پسرها جایی نیستند که باید باشند , خانواده برای همیشه این خاطره را دارند . پس , سعی می‌کنیم مطمئن شویم که آن‌ها درک می‌کنند , در مورد شما نیست . درباره آن‌ها است .
" بسیاری از مردم این را نمی‌دانند , اما این یکی از دلایلی است که ما هنگامی که به خدمات می‌رویم , نوارهای نام نپوشید , چون در مورد ما نیست . وقتی ما در آن ظرفیت تشریفاتی هستیم , درباره آن کهنه سرباز است . "
رید امیدوار است که این درس ارزشمند را باخود به مریلند ببرد و آن را به سربازانش تقسیم کند .
رید گفت : " تو آنچه را که در اینجا یاد می‌گیری به برنامه دولت خودت می‌گیری . " " شاید شما در حال حاضر ۱۰ درصد از آن را درست انجام داده‌اید , حالا می‌توانید به آن درس بیاموزید . "
این کلاس در سن‌پترزبورگ بود . برنامه مراسم تدفین گارد ملی ویرجینیا که مقر آن در ویرجینیا است , از زمان آغاز این برنامه , بیش از ۱۳۰ خدمت را انجام داده‌است . در صورت درخواست خانواده , احترام به مراسم تدفین نظامی توسط قانون مورد نیاز است . هر کسی که مایل به چنین درخواستی باشد باید با مراسم تدفین محلی خود تماس بگیرد تا این روند را آغاز کند . اثبات خدمات نظامی الزامی است .


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:05  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]