soldiership

سربازی

سیستم " سیستم " به صورت طراحی شده‌اس
نوشته بود :
برای تجزیه و تحلیل داده‌ها از نرم‌افزار spss استفاده شد . رودخانه بزرگ سو , جزر و مدی , فلوید , جیمز , و رودخانه میسوری در پایین‌دست سد پوینت , که در آن جریان‌ها در خارج از سد وجود ندارد - - مشاهده می‌شود که بارش‌های سالانه به چند اینچ بالاتر از حد معمول می‌رسد . عکس اهدایی از سرویس هواشناسی ملی
تالیف : پیتر تمپلتون , فرمانده بخش شمال غربی , گروه مهندسین ارتش است که نظارت بر مسئولیت‌های مدیریت آب را بر عهده دارد . رواناب در حوزه میسوری 4 / 1 میلیون فوت در متر مکعب بود که سومین رواناب در سال هاست .
نویسنده : پیتر والش
نویسنده , یک سرتیپ , فرمانده بخش شمال غربی گروه مهندسین ارتش است .
در میدلندز , احتمالا ً متوجه مقدار زیادی آب جاری در رودخانه میسوری شده بودید . دلیل آن این است که رواناب به طور قابل‌ملاحظه‌ای از رواناب بالایی برخوردار است .
امسال , مهندسان و دانشمندان بخش مدیریت آب حوزه رودخانه میسوری , بخش مدیریت آب حوزه رودخانه میسوری به طور موثر یک میلیون جریب از رواناب را مدیریت کردند . علاوه بر این , در حدود ده هزار جریب زمین , و در یک رکورد بالغ بر ۱ میلیون جریب زمین, بالاتر بود .
درست , صادق , داکوتای شمالی , جوامع بین سده‌ای نقطه‌ای فورت راندال و سورس , و مکان‌هایی که در پایین‌دست سد پوینت قرار دارند , مراحل بالاتر رود را دیدند , و سده‌ای سیستم رودخانه میسوری ( سیستم ) , انتشار بالاتری را ایجاد کردند . اما سیستم به صورت طراحی اجرا شد و ما شاهد جاری شدن سیل گسترده بدون سیستم نبودیم .
ما فکر می‌کنیم که جاری شدن سیل در امتداد رودخانه برای همه چالش برانگیز است و ما نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا این واقعیت را به حداقل برسانیم . من معتقدم که مدیران آب لشکر فقط همین کار را می‌کردند .
دو بار در سال , کارکنان من میزبان جلسات عمومی در سرتاسر حوزه برای ارائه طیف وسیعی از شرایط و پیش‌بینی‌ها هستند که چگونگی عملکرد آن‌ها را مشخص می‌کند .
جلسات نوامبر به خوبی برگزار شد . شرکت کنندگان می‌توانند نحوه تماشا و مطالعه رودخانه میسوری و روان آب را یاد بگیرند . اگر جلسه نداشته باشید توصیه می‌کنم .
ما باید این سیستم را برای اهدافی که توسط کنگره مجاز هستند , اجرا کنیم . آن‌ها شامل کنترل سیل , ناوبری , برق آبی , تامین آب , آبیاری , کنترل کیفیت آب , تفریح و ماهی و حیات وحش - از جمله گونه‌های در معرض خطر انقراض هستند .
به طور معمول , آب آزاد شده از طریق سیستم , ناوبری را در عین تولید نیرو , تامین کنترل کیفیت آب و تضمین دسترسی به آب برای آبیاری و نیازهای صنعتی و صنعتی , پشتیبانی می‌کند . در نتیجه , مردم می‌توانند قایق , ماهی , اردوگاه , کوه نوردی , کوه نوردی و ماهی را به گونه‌ای قابل‌اتکا ,
رواناب حوزه میسوری ترکیبی از برف کوهستانی , برف دشت‌ها و بارندگی است . دانستن اینکه چه موقع و چه سریع برف ذوب می‌شود , و کجا , کی , و اینکه چقدر باران می‌بارد این است که چرا مدیران آب دائما ً در شرایط حوضه نظارت می‌کنند .
در اواسط ماه مارس , مدیران آب گروه , سطح خدمات را برای انتشار بالقوه از سد نقطه شبنم به عنوان کوهستان برف افزایش دادند . سطح خدمت حداقل و حداکثر نسخه‌های براساس رواناب موجود و پیش‌بینی‌شده را تعیین می‌کند . آن‌ها نتوانستند نسخه‌ها را افزایش دهند زیرا رودخانه هنوز در مکان‌ها منجمد بود . اما آن‌ها در حال حاضر ارتباط بالقوه بالاتری نسبت به نشر طبیعی داشتند .
بارندگی در مونتانا در طی ماه‌های مه و ژوئن ذوب برف کوهستانی را تسریع کرد و به رواناب اضافه شد . در ماه‌های ژوئن و جولای , مخازن سیستم به سطوح ذخیره‌سازی که منحصرا ً برای رواناب زیاد ذخیره شده‌بودند , رسیدند .


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:06  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]