soldiership

سربازی

هر روز دست‌کم یک فیلم گربه زیبا را تماشا کنید . متوجه می‌شوید که چند تا از این چیزها وجود دارد ? سیگار کشیدن ! چطور ممکن است چنین حیوانی بی احساسی با راه‌های زیادی به خنده بیفتد ? حجم بسیار زیاد ویدئوهای گربه خنده‌دار تقریبا ً بی‌پایان است - - قطعا ً برای یک روز تمام سال کافی است ; شاید دو . شما از یک دز روزانه خنده لذت خواهید برد و در مورد دوستان خود بخندید - چه آن‌ها دوستان واقعی هستند و یا تنها در سایت‌های ارتباط جمعی شما زندگی می‌کنند .
من تصمیم دارم تمام فیلم‌های ترسناک و شگفت‌انگیز را در جهان شناخته‌شده تماشا کنم . متوجه می‌شوید که این کار با گذشت هر روز چقدر دشوار است ? خیلی‌ها آنجا هستند . سعی کردم خودم را نگه دارم - - گرچه مسلما , من این را سخت امتحان نکرده‌ام - و هنوز هم این کار را نکرده‌ام . خدا را شکر می‌کنم یک ساله دارم که هر دو دنیا را بدون تردید می‌شناسد . به یاد داشته باشید, این تایید یا حق رای نیست ; فقط یک مشاهده عمیق از تعداد فیلم‌هایی که پرده‌های تئاتر را پر می‌کنند . به نظر می‌رسد که دوست داران به علاقه مندان بیشتری نیاز دارند .
می‌خواهد کمی آرام کند . البته این استثناها زیاد و متنوع هستند , البته , مانند اگر گروهبان تمرین شما بر سر شما سر بزند و یا اینکه می‌خواهید با ماشین برخورد کنید . اما به طور کلی برای چیدن رز و بو کشیدن آن‌ها وقت بگذارید , مگر اینکه همسایه‌ها خودشان باشند . پس فقط بو بکش .
همه چیز را در نظر می‌گیریم . بسیار خوب , این نصیحت واقعا ً بد بود , اما فکر کردم شاید بعضی از روان‌شناسی معکوس ممکن است لیست رزولوشن را کمی بالا ببرند , به خصوص از آنجایی که به نظر می‌رسد که قطعنامه ‌های رژیم غذایی هیچ وقت کار نمی‌کنند . بسیار خوب و این یکی از دلایل شکست این قطعنامه است .
مصمم شوید که حداقل یک فیلم تماشا کنید یا نشان دهید که سطوح جنون خشونت , فحش و برهنگی را به تصویر نمی‌کشد . " " " " " " " " " " " " " راهنمایی : ممکن است مجبور باشید ساعت را عقب بگذارید و برخی از آثار کلاسیک را بازدید کنید که والدین و مادربزرگ ما را می‌خنداند و گریه می‌کنند. ممکن است تعجب کنید که آن آدم‌های پیر چقدر خوب هستند . بدون تجمل cgi . یا یک رنگ عمیق . یا صدای دور احاطه شده …
ب . اول از همه , واقعا ً کسانی هستند که احمق به نظر می‌رسند . دوم اینکه می‌توانند به شما آسیب برسانند . او توصیه می‌کند که اجتناب از روتین شامل یک صندلی , چیزهایی که ارتعاش یا حرکت می‌کنند ( هی , من این را بالا نکشیدم ) , کمربند برقی , کمربند الکتریکی ( جدی , کسی که با کمال میل خودشان را تکان می‌دهند ? - پاسخ ندهید ) , قرص‌های کاهش وزن و پودرها ( به دلیل اینکه کار نمی‌کنند ! فیلم‌های مشهور تناسب اندام ( به این دلیل که بازیگرانی که متخصصان تناسب اندام را در تلویزیون بازی می‌کنند به شما می‌گویند چه کار کنید , و اغلب اوقات به این دلیل که آن‌ها کار نمی‌کنند ) و ( به این دلیل که آن‌ها معمولا ً کار نمی‌کنند ) .
ب . به چند دلیل آخر , دلایل متعددی را برای این که چرا شما نباید آن‌ها را مد نظر قرار دهید مشاهده کنید - - و به این دلیل که قفسه‌های کتابفروشی تحت نظر " نصیحت " خیلی زیاد خم می‌شوند , که اغلب اوقات توصیه‌های دیگران را تعارض می‌کند . توصیه من ? غذاهای طبیعی و طبیعی بخورید و به زندگی خود ادامه دهید .
تصمیم بگیرید که دوستان و خانواده خود را با تمام اوقاتی که در این زمین قدیمی داده‌اید را دوست داشته باشید , هر روز با یک نگرش و تصمیم بزرگ مقابله کنید .
می‌خواهم تصمیم بگیرم . باشه , ممکن است فکر کنید , " چرا این یکی اینجاست ? " اصولا ً برای یک خنده , زیرا اگر واقعا ً تصمیم بگیرید که تصمیم بگیرید , فقط یکی را درست کردید . اما من فکر می‌کنم … شاید بهتر باشه که فقط تمرکز کنیم و بقیه رو برای سال بعد نجات بدیم .


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:25  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]