soldiership

سربازی

برنامه مرکز مارشال متخصصان را برای پرداختن به چالش‌ها , تهدیدها در فضای مجازی
ام . مرکز مطالعات امنیت در اروپا ( مارشال ) , آلمان .
هفتاد و هشت نفر از متخصصان سایبری از کشورهای در حال توسعه , پس از فارغ‌التحصیلی از برنامه مطالعات امنیت سایبری در جورج پ . مرکز مطالعات امنیت در آلمان , آلمان .
مرکز (مارشال ) میزبان برنامه مطالعات امنیت سایبری بود . برنامه مطالعات امنیت سایبری بر سر مقامات ارشد دولتی است که نیازمند درک جامعی از تهدیدات امنیتی سایبری در حال ظهور و تاثیر این تهدیدها در محیط امنیت سایبری فراملی است . این برنامه برای مقامات مسئول توسعه راهبردها , قوانین و سیاست‌های سایبری طراحی شده‌است . ( عکس از ام . ( شرمن )
گوانگ ژو , آلمان - این یک جهان بسیار مرتبط است که در آن فضای مجازی پشتیبانی حیاتی برای اقتصاد جهان , زیرساخت شهری , امنیت عمومی و امنیت ملی فراهم می‌کند . اما همچنین جایی است که به اندازه فرصت‌ها با توانایی آن‌ها برای ایجاد خرابی‌های گسترده در نظر گرفته می‌شود .
هفتاد و هشت نفر از متخصصان سایبری از کشورهای در حال توسعه , پس از فارغ‌التحصیلی از برنامه مطالعات امنیت سایبری در جورج پ . مرکز مطالعات امنیتی در اینجا .
مرکز مارشال یک مشارکت آلمانی - آمریکایی است که طی چند سال گذشته نسل متخصصان امنیت جهانی را تولید کرده‌است . مرکز دفاع به عنوان مرکز مطالعات امنیت فراملی و همچنین دوره‌های مبارزه با جرایم سازمان‌یافته و مبارزه با تروریسم , توسط وزارت دفاع منصوب شد .
رویکردهای کلی دولت
وی گفت : " برنامه ما بر مناطقی متمرکز است که درست در وزارت دفاع یا وزارت دفاع یا نواحی مهارت نیستند , بلکه به بررسی رویکردهای کلی دولت در پرداختن به مسائل و چالش‌های امنیتی سایبری می‌پردازند . "
به طور خاص , این برنامه به حاکمیت اینترنتی , آزادی اینترنتی , مبارزه با تروریسم و جرایم رایانه‌ای , توسعه مشارکت‌های مردمی و خصوصی , کاربرد قانون بین‌المللی در فضای سایبری و کشف دیگر مسایل سیاسی مرتبط با سایبری می‌پردازد .
خانم کیت دبلیو . دیتون , مدیر مرکز مارشال .
در این کلاس , متخصصان در طیف گسترده‌ای از وزارتخانه‌های کشور با اکثریت امور داخلی , دفاع , عدالت و امور خارجه کار می‌کردند .
دایتون گفت : " این برنامه به هدایت استراتژیک ذینفعان ما و وزارت دفاع آلمان می‌پردازد . "
این رهنمود به ویژه :

ایجاد یک شبکه فعال جهانی از متخصصان سطح بالای حرفه‌ای .


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:26  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]