soldiership

سربازی

به گفته مسئولان ، دوره نوجوانی با دولت اسلامی شام و شام در ترینیداد ، نه به آمریکا ، دستگیر شد .
خودروهای ارتش ایالات‌متحده آمریکا در Hajin ، سوریه . یک پسر ۱۶ ساله از ترینیداد در جنگ سوریه در این هفته با مبارزان دولت اسلامی دستگیر شد .
اعتبار
Delil Souleiman / خبرگزاری فرانسه / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ
خودروهای ارتش ایالات‌متحده آمریکا در Hajin ، سوریه . یک پسر ۱۶ ساله از ترینیداد در جنگ سوریه در این هفته با خبرگزاری دولتی اسلامی itCreditDelil itCreditDelil / خبرگزاری فرانسه - خبرگزاری فرانسه - گتی ایماژ )
نویسنده : Rukmini Callimachi و اریک اشمیت
۱۱ ژانویه ۲۰۱۹
به گفته مقامات آمریکایی و خواهر این پسر ، یک پسر ۱۶ ساله که این هفته در نبرد سوریه در سوریه دستگیر شد ، آمریکایی نیست ، بلکه به عوض ترینیداد و توباگو است .
سارا لی سو ، خواهر بزرگ‌تر این پسر ، در یک مصاحبه تلفنی گفت که این نوجوان از کشور کارائیب به منطقه جنگی برده شد و در ۱۲ سالگی توسط مادرش به اسلام تبدیل شد .
بعد از چهار سال سکوت ، او برای اولین بار در ماه گذشته از آن‌ها شنید ، زمانی که مادرش با او در فیسبوک تماس گرفت و یک سری ضبط صوتی فرستاد که می‌گفت این دو زنده بوده‌اند و درخواست کمک کرده‌اند . او گفت که آن‌ها در جایی در سوریه مخفی شده‌اند .
Gailon سو ، مادر ، در یکی از the که به دخترش فرستاده بود ، گفت : " من به پول نیاز دارم که به ما کمک کند از اینجا خارج شویم " . او بیگناه است ."
شبه نظامیان تحت حمایت آمریکا که روز چهارشنبه دستگیری این پسر را اعلام کردند گفتند که او در میان سه شهروند آمریکایی است که در روزه‌ای اخیر در نبرد در منطقه نبرد برای دولت اسلامی دستگیر شده‌اند که دولت اسلامی شام و شام نیز نامیده می‌شود . اما پنتاگون و مقامات وزارت امور خارجه گفتند که تنها یکی از این سه نفر - وارن کریستوفر کلارک ۳۴ ساله ، معلم جانشین سابق اهل تگزاس - آمریکایی است .
مادر نوجوان در سوریه برای کمک دستگیر شد .
Gailon سو ، مادر یک نوجوان که پس از پیدا شدن در میان مبارزان دولت اسلامی دستگیر شد ، در یک سری پیام‌های صوتی که به دخترش فرستاده شده‌بود ، درخواست کمک کردند .
در روز جمعه ، دو مقام آمریکایی گفتند که آقای کلارک به زودی به زندان F.B.I. منتقل خواهد شد . به گفته مسئولان ، او به ایالات‌متحده پرواز خواهد کرد و در آنجا با اتهامات فدرال در هوستون مواجه خواهد شد .
خواهر این پسر گفت که این یک شهروند ۱۶ ساله که به اشتباه در یک خبر منتشر شده از شبه نظامیان تحت حمایت آمریکا به اشتباه شناخته شده‌است ، یک شهروند آمریکایی است که در واقع یک سو در ترینیداد قرار دارد . او گفت که او در عکسی که توسط نیروهای مجاهدین ، نیروهای دموکرات سوریه منتشر شده‌است ، او را شناخته‌است .
یک تیم به رهبری هانی فرید ، استاد علوم کامپیوتر کالج دارتموث ، از نرم‌افزار شناسایی چهره برای مقایسه عکس با تصاویری از سو استفاده‌های سو استفاده کرد و با " اعتماد بالا " به این نتیجه رسید که این دو نفر یک نفر هستند .
خانم سو ، ۲۳ ساله ، گفت که مادر و برادرش تحت سلطه یک مرد Trinidadian قرار گرفته بودند که در نهایت آن‌ها را در سال ۲۰۱۴ متقاعد ساخت تا به " خلافت اسلامی شام " سفر کنند . آن‌ها به من گفتند که این مرد اسناد آن‌ها را گرفت و آن‌ها را نابود کرد و گفت : " شما اکنون خواهید ماند و خواهید مرد ."
Editors
" من احساس نامرئی می‌کنم " : دانشجویان بومی در مدارس عمومی ثبت‌نام می‌کنند .
۴۸ مورد از کودکان Coolest در نیویورک
در ۱۲ دقیقه همه چیز اشتباه شد .
او در نوار صوتی ضبط‌شده سو سو به دخترش گفت : " همه می‌خواهند مرا سرزنش کنند ، که من کاره‌ای بدی برای کودکانم انجام دادم . من فقط با یک مرد ازدواج کردم ."


منبع سایت سربازی

+ نوشته شده در  يکشنبه 23 دی 1397ساعت 0:46  توسط حسین بی  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]